2012 Model YERLİ Opel Combo’lar ! Yeni Opel Combo 2012

Opel’in Fiat ile yaptığı bir antlaşma ile, Bursa Tofaş fabrikasında üretime geçecek yeni (yerli) Opel Combo‘lar geliyor ! Yeni Opel Combo, Fiat Doblo platformu üzerinde üretilecek. Fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere Combo’lar Doblo’nun hemen hemen aynısı olacak.. Detaylar haberimizde !

Yeni Opel Combo 2012 Fiyatı

2011 – 2012 opel combo fiyatları için tıklayın.

Yerli Opel Combo 2012 yılı başında Türkiye ve Avrupa pazarlarına girecek.Rekabetçi fiyatıyla da segmentine renk getirecek. Yeni Opel Combo, gelişmiş teknik özellikleri ve çok çeşitli seçenekleri ile kompakt van sınıfına hareket getirecek. Panel Van ve Binek olarak 2 gövde tipiyle satışa sunulacak Yeni Combo, 6 motor seçeneği, 2 dingil mesafesi seçeneği ve yük hacmiyle segmentinde liderliği hedefliyor.
Panel Van tipi Yeni Combo, 2.755mm ve 3.105mm dingil mesafesi seçenekleriyle birlikte 1.85m ve 2.10m tavan yüksekliği, 5 veya 7 koltuk ve panelli veya camlı gövde seçenekleriyle çok amaçlı kullanım imkanı sunacak.

 

2012 Model Opel Combo
2012 Model Opel Combo

Panel Van tipinde bagaja erişimi kolaylaştırmak için 1 veya 2 sürgülü kapı seçenekleri mevcut. Binek otomobil versiyonunda ise 2 sürgülü kapı standart donanıma dahil ve üsten menteşeli bagaj kapağıyla sunulacak. Ayrıca asimetrik bir çift kanatlı kapı da var.

Yeni Opel Combo, dingil mesafesi seçenekleriyle koltuklar yatıkken 3.800lt’den 4.600lt’ye kadar değişik yük hacmi sunacak. Böylece Yeni Combo her iki sınıfta da en yüksek hacme sahip otomobil olacak.

1 tona kadar taşıma kapasitesi ile sınıfının lideri Yeni Combo, sürgülü kapısının açılma genişliğiyle sınıfının lideri olacak.Yeni Combo 6 motor seçeneği ile pazara giriyor. Dizel serisi 4 motor, bir benzinli motor ve bir CNG (sıkıştırılmış doğalgaz) motor ile düşük maliyetlerle çevre dostu motor özelliklerini birleştirecek. Düşük yakıt tüketimiyle olduğu kadar uzun bakım aralıklarıyla da kullanım masraflarını oldukça düşürecek.

2012 Model Kırmızı Opel Combo
2012 Model Kırmızı Opel Combo

Yeni Combo, çeşitli seçeneklerinin yanında standart donanımıyla da cezbedici: merkezi kilitleme sistemi, yükseklik/mesafe ayarlı direksiyon kolonu, elektrikli camlar, 4 yönde ayarlanabilen sürücü koltuğu, sürücü hava yastığı, ABS’li frenler ve bir lastik onarım kiti. Binek versiyon da Essentia, Enjoy ve Cosmo donanım özellikleriyle satışa sunulacak.
Hangi gövde tipi veya donanım seçilirse seçilsin, Yeni Combo hem kullanışlılığıyla hem de fiyat ve karşılığında sunduklarıyla beklendiğine değeceğe benziyor.

Yeni Combolar 2012’de Türkiye’de !

Yeni Combo Şubat 2012′de satışa sunulacak. Opel’in bu projedeki ortağı Fiat’ın Doblo Van modeli (2011 Uluslararası Yılın Vanı ödüllü) esas alınarak üretilen Yeni Combo ticari sınıfta Opel’in gözdesi olacak.
Combo, model ömrünün sonuna yaklaşmasına rağmen hala birçok pazarda sınıfında ilk üç içinde. “Uluslararası Yılın Vanı” ödülünden AutoBild’in “En Değerli Van” zaferine kadar birçok ödül alan Combo, şimdi yerini yeni zaferler için Yeni Combo’ya bırakacak gibi gözüküyor.

 

8 YORUMLAR

  1. Aynalar çok çirkin olmuş önceki aynalar daha iyiydi ona yakışıyodu basit.ön görünüşü daha farklı bekliyodum biraz asi biraz sevimli olabilirdi

  2. YENİ OPEL COMBO AYNI YANİ TIPKISININ AYNISI FİAT DOBLO 2012 DEN ESİNLENMİŞTİR ASLINDA BU ARABA YANİ İLK YENİ OPEL COMBO OLCAKTI AMA FİAT ÖNCE ÇIKTI VE VE BAZI DEĞİŞİKLİK YAPIP O ARABAYI YANİ DOBLO YU YAPTTI. BİR BAKIN BAKALIM FİAT DOBLO2012 X YENİ OPEL COMBO FARKSIZLIGI SİZDE GÖRÜN

  3. Yaw arkadas niye kimse anlamak istememis adamlar anlasma yapmis fiatla. Hele yukarda biride durmus opel once cikardi diyor. Kimsenin biseyleri kopyaladigi yok. Fiat uretecek opel de satacak bu kadar basit.

CEVAP VER