2011’in En İyi Sedanı Volvo S60

0
8

2011 yılının en iyi sedan otomobili Volvo S60. Çinli otomobil üreticisi Volvo ödülden gayet memnun. Uluslararası Yılın Otomobili (ICOTY) Jürisi tarafından ‘2011’in En İyi Sedanı’ ve ‘En Güvenilir Otomobil’ olarak seçilen yeni Volvo S60; bu ödülleri, tüketicilerin hayat tarzlarına hem duygusal hem de mantıksal olarak uyumlu olduğu için layık görüldü.

Volvo S60, Uluslararası Yılın Otomobili (ICOTY) Jürisi tarafından, New York Otomobil Fuarı’nda ‘2011’in En İyi Sedanı’ olarak seçildi. Tamamen yenilenen spor sedan, tüketicilerin hayat tarzlarına en mükemmel uyumu sergilemesi dolayısıyla sınıfının en iyisi olmaya değer bulundu. Seçim, dünya çapında tanınmış 12 otomotiv gazetecisinden oluşan bir jüri tarafından gerçekleştirildi.

Ödülü alan Volvo Car Kuzey Amerika Başkanı ve CEO’su Doug Speck, “Uluslararası Yılın Sedanı ödülünü almak ve ‘En Güvenilir’ otomobil seçilmek, Volvo S60’ın tüketicilerin hayat tarzlarına hem duygusal hem de mantıksal olarak uyumlu olduğunu birinci elden gösteriyor,” dedi. Speck; “İleri teknolojili güvenliközelliklerimiz ve usta İskandinav tasarımımızdan, sınıfının en iyi yakıt ekonomisine ve ödüllü motoruna kadar, S60 herkese hitap edebilecek bir şeyler sunuyor. Bu bizim için oyunun kurallarını değiştiren bir model,” diye sözlerini sürdürdü.

15’inci yılında sektör için saygın bir gurur vesilesi olma özelliğini koruyan ICOTY Ödülleri, diğer bütün otomotiv ödüllerinden farklı olarak otomobil ile tüketici arasındaki duygusal ilişkiyi ölçüyor.

ICOTY Ödülleri Yapımcısı Courtney Caldwell, törende yaptığı konuşmada; “ICOTY Ödülleri, eksantrik mili ve krom kaplamadan ziyade yaşam tarzıyla uyuma ve otomotiv üreticilerinin bu hedefe ulaşmada ne kadar başarılı olduğuna dayanıyor,” dedi.

 

CEVAP VER