14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

1
9

Sayılı zaman çabuk geçer, 14 şubat için hediyenizi şimdiden ayırtın.. sevgililer gününde sevgilinize alacağınız hediye için sizlere yardımcı olmak için bu yazıyı hazırladık. Mutlaka kafanızda bir şeyler vardır bunlara alternatif olabilecek hediye önerilerimizi yapıyoruz. Tüm bu hediyeleri bir not ile birlikte vermeyi unutmayın..

14 Şubata kadar sizlere daha bir çok hediye önerisi yapacağız.

Sevgilime ne hediye almalıyım? 

No.8 – Haftasonu kaçamağı

Dikkatle seçilmiş bir otel ikiniz için keyifli bir kaçamak olabilir. Şehrin kalabalığından uzakta, rahattan uzak olmayan, birbirinizle başbaşa vakit geçirmek için en iyi hediye olacaktır.

Bir adım daha at: Otele giderken bir spa’ya uğrayın ve ikinizde masaj yaptırın. 

No.7 – Vücut Bakım Seti

Kadınların hiçbir zaman yeterince bakım kremi yokmuş gibi gelir. Onu biraz şımartın ve ona içinde banyo köpüğü, sabunu, kremi vb ürünleri olan bir set alın. Onun cildi yumuşak olunca bize teşekkür edeceksiniz.

Bir adım daha at: En sevdiği parfümü de bu sete ekleyin ve vücut kremi ile ona masaj yapın. 

No.6 – Çanta

Kadınlar arasında çok popüler olan bir başka moda aksesuarı çantadır. Çoğu kadın genellikle bir çanta kullanarak ayakkabılarına, kemerlerine, paltolarına vb şeylerle uyumu yakalarlar.

Bir adım daha at: Çantanın içini cüzdan, eldiven veya eşarp gibi küçük hediyelerle doldurun. 

No.5 – Pırlantalar

Bir kızın en yakın arkadaşı olabilir ama diğer değerli taşlar ve metallar de kısıtlı bütçeler için çok romantiktir. Şık yüzükler ve değerli taşlarla süslenmiş bilezikler sevgilinizi mutlu edecek ve gözlerindeki ışığı yakacaktır. İnanılmaz tasarımlar var ve bazıları unisex böylece sizde kendinize alabilirsiniz.

Bir adım daha at: Mücevher kutusunda hediye et.

No.4 – Özel bir buluşma

Kadınınızı romantik bir buluşmaya götürün. Öğlen yemeği, brunch veya akşam yemeği olabilir – Sevgililer Günü’nün hangi gün olduğuna bağlı olarak. Veya ilk buluşmanızı tekrar yaratabilirsiniz ve balayı evresini tekrar yaşayabilirsiniz. Hiçbir harcamadan kaçınmayın.

Bir adım daha at: Posta ile ona bir davetiye yollayın ve ona aldığınız elbiseyi o akşam için giymesini istediğinizi söyleyin. 

No.3 – Çiçekler

Çiçekler kadınlar için hala en güzel hediyelerden biri – ona hediye kağıdına sarılı bir gül almayın! Çiçekçiniz ile konuşun ve her biri başka bir anlama gelen karışık bir aranjman hazırlamasını söyleyin.

Bir adım daha at: Bu çiçekleri ona güzel bir vazoda ver. 

No.2 – Çikolata

Onu ne kadar sevdiğinizi anlatmak için çikolaya verin. Eğer buraya hediye aramak için geldiyseniz, o bunu hakediyordur.

Bir adım daha at: Sevdiği çeşitli çikolatalarla dolu özel bir paket yaptırın, şampanya ve çilek eşliğinde ona ellerinizle yedirin. 

No.1 – Fotoğraf & Çerçeve

Aşkınızı ölümsüzleştirmek için iyi bir yol: Beraber çekildiğiniz bir portreyi iyi kalitede basılmış ve küp çerçeve içine konmuş bir şekilde ona verebilirsiniz. Beraber çektirdiğiniz o güzel fotoğrafları büyütebilirsiniz veya bunun için profesyonel bir fotoğrafçı tutabilirsiniz.

Bir adım daha at: Kendiniz içinde aynı fotoğrafı hazırlayın böylece sizde de aynısı olur. 

 

 

 

 

CEVAP VER