Erkeklere Gönderilmemesi Gereken Mesajlar

Erkeklerin hiç görmek istemeyeceği mesajlar. Erkeklerle mesajlaşırken dikkat edilmesi gereken hususlar. Erkekleri kızdıran mesajlar.

Erkeklere Gönderilmemesi Gereken Mesajlar

Erkeklere Gönderilmemesi Gereken Mesajlar

Erkeklerle mesajlaşırken nelere dikkat etmelisiniz? İşte flörtünüzle mesajlaşma aşamasında dikkat etmeniz gerekenler…

Bir erkekle mesajlaşırken ne zaman ne söylediğiniz çok önemlidir. Bu mesajlar ilişkinin başlangıç evresinde çift olarak nereye yöneleceğinizi belirler. Sizler için erkeklerle mesajlaşırken dikkatli olmanız gereken bazı konu başlıklarını listeledik.

Bu kısa liste ona mesaj atmak istediğinizde karmaşıklaşan duygularınızı çözmenize ve heycanınızı yatıştırmaya yardımcı olacak.

İşte bir erkeğe mesajlaşırken söylemeniz gerekenler!

Özledim

Kadınlar yeni bir ilişkiye başlamanın yarattığı heyecanla sevgililerine onu özlediklerini, en yakın zamanda görmek istediklerini ve ondan çok hoşlandıklarını söylemek isterler. Yalnızca özlem ve sevgi ifadeleriyle kalmayan bu mesajlar aşırı dozda gülücük, kalpler ve ilginç surat ifadelerini de içerir.

Sevgilisi yanından ayrılalı henüz 10 dakika olmasına rağmen “Seni özledim” diye mesaj atan kız olmayın!

O sizin “bebeğiniz” değil!

Bebek konuşmalarınızdan vazgeçin. Özellikle de mesajlaşırken!

3 yaşında bir çocukla sohbet ederken söyleyeceğiniz hiçbir şeyi sevgilinizle mesajlaşırken kullanmamalısınız. Bu tarz hareketlerle ona annesini anımsatmak istemezsiniz öyle değil mi?

Eğer ilgi çekmek ve sempati kazanmak istiyorsanız istiyorsanız seksi olabilecek şeylerden bahsedebilirsiniz.

İkinci mesaj yasak!

Ona mesaj attınız ve biraz beklemenize rağmen hala cevap gelmedi. Bu durumda asla 2. mesajı göndermeyin!

Eğer bir erkek sizinle gerçekten konuşmak istiyorsa ancak o zaman konuşur. Oldukça açık ve basit. Mesajlaştığınız erkeğin size bir cevap vermesini istiyorsanız ona bir soru sormalısınız. Fakat mesajlaşmak için lafı uzattığınızı belli edecek sorulardan kaçınmalısınız.

Ona yalnızca sizinle konuşabileceği bir fırsat verin ve tepkisini bekleyin. Böylece sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz.

Önce o atsın!

Erkeklerle mesajlaşırken ona öncelik tanımayın, ya da en azından ona bu hislerinizi belli etmeyin.

Eğer size sinemaya gitmek isteyip istemediğinizi sorarsa “Tabii, olabilir” gibi ortalama bir cevap verin. Kendisini önemli hissetmesine izin vermeyin. Topu kendi elinizde tutmak için son mesaj atanın o olmasına dikkat edin.

Böylece eğer on a mesaj atmak isterseniz, size gönderdiği mesaja cevap vermek gibi bir bahaneyi kullanabilirsiniz.

Hey orda mısın!

Eğer mesajlarınıza birden bire cevap vermeyi kestiyse ya da geç cevap veriyorsa ona “Alo, ordamısın?” gibi mesajlar atmayın.

Bu mesajlar fazla sahiplenici ve aşırı bağlanan biri olduğunuzu düşünmesine neden olabilir.

İlk kez mesajla söylemek

Sevgilinizin size ilk kez “Seni seviyorum” dediğini ve bunu mesajla yaptığını düşünün! Tam bir hayal kırıklığı…

Eğer bir erkeğe onu sevdiğinizi söyleyecekseniz, bunu asla mesajla yapmayın. Onu sevdiğinizi söylerken gözlerinin içine bakmalısınız!

Gülücüğe boğmayın!

Gülmeyi seven biri olabilirsiniz ama sevgilinizle konuşurken her mesajınızı gülücüklerle bitirmeyin. Bu şekilde sevimli olmaktan çok sinir bozucu olabilirsiniz.

Mesajlaşırken eğleniyorsanız, sevgiliniz mutlaka bunun bilincinde olarak sizinle iletişim kuruyordur. normal düzeyde gülücük ya da “Hahaha” mesajları normal sayılabilir fakat aşırıya kaçmamaya özen gösterin.

kaynak:R2D3 Dergi

Bir önceki yazımız olan Sevgililer Gününde Sevgiliye Alınacak Hediyeler başlıklı makalemizde sevgililer günü ve sevgililer günü hediyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.Yazar: Ünal ÖZKURT

3 Yorum “Erkeklere Gönderilmemesi Gereken Mesajlar”

 1. İrem 20 Ekim 2014, 21:03

  Erkeklere atılmaması gereken mesajların neredeyse hepsini göndermişim. Bundan sonra daha dikkatli olucam. Teşekkürler erkekgozuyle.com ekibi.

  Cevapla
 2. Vildan Sena 20 Ekim 2014, 21:07

  Özellikle “bebeğim” mesajina çok takıldım. Ben sevgilime bebeğim diyorum ve çok da hoşuna gidiyor. 🙂

  Cevapla
 3. Eyüp 09 Temmuz 2015, 16:09

  Bunlar hangi uzmanın sözü? Hepsi saçma ve gerçek dışı. Resmen erkeklere ilgisiz olun denilmiş. Sevdiğinizse dinlemeyin bunları.

  Cevapla